Firmamız 2021 yılında kurulmuş olup, Elektro-mekanik tesisat, fizibilite çalışmaları, tasarım, projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, uygulama, işletme ve bakım konularında hizmet vermektedir. Bys Mühendislik , çalışmaların tüm aşamalarında; sistem seçimlerini, işverenin istekleri doğrultusunda ve optimum yatırım / işletme maliyetlerini dikkate alarak 20 yıllık saha tecrübesiyle hizmet yapmayı hedeflemiştir.
Faaliyet alanlarımız Petrol ve Gaz Tesisleri, Endüstriyel tesis kurulumu, bakım onarımı, Enerji sistemleri kurulumu, en kapsamlı HVAC projeleri oteller, iş merkezleri, endüstriyel tesisler, fabrika, konut v.b. yerlerde klima, tesisat, doğalgaz, havalandırma ve buhar tesisat olmak üzere birçok alanda faaliyet göstermektedir.
Bu faaliyetlerinin içerisinde gerekli olan Elektro-mekanik altyapısını da bünyesinde barındırmaktadır. İnsan yaşamını doğrudan ilgilendiren altyapı alanlarını modernize ederek yaşam standartlarını yükseltmek adına çalışan Bys Endüstriyel, Kurulduğu yıldan bu yana bu prensiple hareket etmektedir.
Mekanik taahhüt projeleri ile iş hayatına başlayan Bys Mühendislik, Endüstriyel borulama, Enerji santralleri, Rafineri, Ekipman montajları, Tank yapımı ve bakımı konularında faaliyet gösteren Türkiye’nin en iyi firmaları arasında yerini almıştır. Alanındaki teknolojik gelişmeleri tüm Dünya’da takip eden Bys Mühendislik, iş yapabilme kabiliyetini ve kalitesini her geçen gün daha da geliştirmektedir.
Bys Mühendislik, misyon olarak ISG-Ç (İş sağlığı, güvenliği ve Çevre) politikalarını eksiksiz uygulamak hem ülkeye hem de insanlara faydalı iş üretme prensibini benimsemiştir.

Vizyon

Güvenilirliği ve kalitesi ile teknolojik gelişmelere öncülük ederek ve topluma değer katarak yurt içinde ve yurt dışında öncelikli tercih edilen firma olmak.

Misyon

Zorlu ve değişken piyasa koşullarında, güvenilirliği ve kalitesiyle çalışanlarımıza ve toplumumuza değer katıp , teknoloji ve bilimden yararlanarak müşterimize uygun maliyette etkin ve hatasız çözümleri gözle görünür bir fark yaratarak uygulamaktayız.

Kalite İçin Hedeflediğimiz 4 Anahtar

Müşteri İhtiyaçlarının Karşılanması

Hasar ve Kayıpların Önlenmesi

Müşteri Memnuniyetinin Sağlanması

Sistem Performanslarının Ölçümü ve Kontrolü

Sürekli Gelişim İçin Sorduğumuz 4 Soru

İhtiyaç : Ne yapılacak ve nasıl yapılacak?

Değerlendirme : Nasıl daha iyi yapabiliriz?

Karşılaştırma : Beklentileri karşılayabiliyor muyuz?

Uyarlamak : Neyi değiştirmek gerekiyor?

Kurumsal